Pracownik Biurowy - dział export-import

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Łódź - Teofilów

Opis stanowiska

Zadania:

  • kompletowanie dokumentacji w firmie zgodnie z ustanowionymi procedurami

  • przyjmowanie zleceń i zamówień oraz wprowadzanie ich w proces realizacji

  • bieżąca obsługa zarówno nowych jak i stałych klientów firmy

  • współpraca z innymi działami firmy

  • wsparcie działu zakupów

  • stały kontakt z dostawcami i klientami zagranicznymi

  • realizacja zamówień i kontrola stanów magazynowych

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy technicznej

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet ciekawych szkoleń

  • możliwość rozwoju i samorealizacji

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta