Mechanik, Serwisant wózków widłowych

Emtor Spółka z o.o.

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:

  • Dokonywanie diagnoz oraz przeglądów okresowych wózków widłowych

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy

Wymagania:

  • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki i hydrauliki siłowej

  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjne pakiety medyczne i sportowe

Ostatnia aktualizacja:
30.10.2020

Motoryzacja, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż