Specjalista ds. prowadzenia sklepu internetowego oraz wystawiania aukcji na allegro

HRSolo

Łódź - Widzew

Opis stanowiska

Jeśli interesujesz się motoryzacją, lubisz pracować przy komputerze, szukasz stałej, stacjonarnej pracy w zgranym zespole, czekamy na Twoje CV.

Zadania

  • Wystawianie produktów w sklepie internetowym, dobór odpowiednich zdjęć

  • Przygotowanie opisów dot. asortymentu (dane techniczne, przeznaczenie)

  • Obsługa klienta, korespondencja, organizacja wysyłki

  • Uzupełnienie informacji na temat kosztów wysyłki

Wymagania

Wymagania

  • Podstawowa wiedza na temat części samochodowych

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Sumienność, punktualność, dokładność, zaangażowanie

  • Otwartość na nową wiedzę

  • Podstawowa znajomości nowoczesnych narzędzi i mechanizmów działania sklepu internetowego, w tym social media

  • Mile widziana umiejętność graficznej obróbki zdjęć

  • Mile widziana znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym

Oferujemy

Oferta

  • Szkolenie branżowe

  • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy

  • Umowa o pracę, podstawa plus premia oparta na ilości i jakości zadań

  • Dobre warunki zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Internet / e-commerce, Sprzedaż / Obsługa klienta