Koordynator ds. Sprzedaży

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • lubisz pracę z klientami i potrafisz realizować ich potrzeby;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz;

  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  • lubisz działać zespołowo;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań;

  • umiesz szybko podejmować decyzje;

  • masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta

  • współtworzenie i koordynowanie pracy zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;

  • dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie;

  • monitorowanie osiąganych wyników sprzedaży;

  • koordynowanie bieżącego funkcjonowania działu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);

  • możliwość udziału w programach rozwojowych;

  • przewidywalny grafik;

  • smartfon;

  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;

  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY W LEROY MERLIN DBA O SPRAWNĄ PRACĘ ZESPOŁU DORADCÓW KLIENTA.

Ostatnia aktualizacja:
09.10.2020

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta