Key Account Manager

HRSolo

Pabianice

Opis stanowiska

Zadania

  • Zarządzanie sprzedażą oraz realizacja ustalonych celów sprzedażowych

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie sprzedaży

  • Nadzór nad przygotowaniem ofert handlowych

  • Zatwierdzanie ofert handlowych i cenników dla klientów

  • Prowadzenie rozmów handlowych z kluczowymi klientami

  • Nadzór nad realizacją zamówień i dostaw towarów

  • Udziału w krajowych i zagranicznych targach branżowych

  • Poszerzanie oferty handlowej

  • Raportowanie do Zarządu

  • Współpraca z działem zakupów i wsparcia sprzedaży

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz osób współpracujących

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoka komunikatywność

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz projektem

Oferujemy

Oferta

  • Odpowiednie narzędzia pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i awansu pionowego

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2020

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta