Magazynier – Operator Wózka Widłowego (Dział Spedycji Krajowej)

JAS-FBG S.A.

Opis stanowiska

zadania

  • załadunek i rozładunek transportów

  • kontrola nad towarami w obrębie magazynu

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania

wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych potwierdzone zaświadczeniem kwalifikacyjnym wydanym przez Urząd Dozoru Technicznego

  • w wybranych lokalizacjach możliwość pracy na stanowisku Magazynier - do momentu uzyskania uprawnień UDT finansowanych przez Firmę

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe

  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna – Medicover

  • doskonała atmosfera

  • specjalistyczne kursy i szkolenia

  • pakiet benefitów: karta Multisport

  • spotkania integracyjne

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • nowoczesne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
28.10.2020

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja