Reprezentant Handlowy

Solartime

Opis stanowiska

  • Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków?

  • Chcesz być niezależny finansowo i mieć realny wpływ na wysokość swoich zarobków?

  • Chcesz być doceniany za swoją pracę i odpowiednio wynagradzany?

  • Jesteś kreatywny i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

  • Lubisz sam organizować sobie pracę i wiesz jak to robić?

Jeśli tak zapraszamy do naszego zespołu!

Wymagania

Od nas otrzymasz:

  • Niezbędne wsparcie w postaci leadów sprzedażowych – nie musisz sam szukać klientów – wystarczy, że odpowiednio zaopiekujesz się już dostarczonym potencjałem

  • Niezbędne wsparcie motywacyjne i sprzedażowe przełożonego – jeśli nie masz doświadczenia w pracy w terenie nie szkodzi – nauczymy Cię jak właściwie obsługiwać Klientów

  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + premii zależnej od twoich wyników (cele realne do realizacji + bonusy za wysoką realizację). Dogodna dla kandydata forma współpracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód do celów służbowych z kartą paliwową

  • Elastyczne godziny pracy – system zadaniowy – sam zarządzasz swoim czasem.

Oferujemy

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Kontakt z potencjalnym klientem z leadów dostarczanych przez marketing

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego i firm

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej

  • Raportowanie  oraz dzielenie się swoimi sukcesami z członkami zespołu

Ostatnia aktualizacja:
02.11.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta