Koordynator Dystrybucji Krajowej

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Zadania:

  • Nadzór nad realizacją zleceń transportowych

  • Realizacja zleceń transportowych

  • Analiza działalności operacyjnej w kompetencyjnie podległym obszarze

  • Koordynowanie pracy zespołu

  • Współpraca z przewoźnikami

  • Budowanie pozytywnych relacji pomiędzy oddziałami firmy

  • Fakturowanie

  • Raportowanie do przełożonego

Wymagania

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata pracy na stanowisku związanym z organizacją transportu

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: transport/logistyka) – mile widziane

  • Znajomość przepisów ADR

  • Wiedza z zakresu czasu pracy kierowców

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych i pogłębienia wiedzy

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę w zespole

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku)

Ostatnia aktualizacja:
19.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja