Spedytor FTL krajowy / międzynarodowy

Logistic Network Log-Net Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie, wycena i obsługa operacyjna zleceń w transporcie międzynarodowym;

  • Doradztwo na rzecz klientów w zakresie warunków realizacji zleceń ;

  • Dobór dostawcy usług przewozowych oraz warunków realizacji usługi pod kątem danego zadania transportowego;

  • Nadzór nad przebiegiem i warunkami realizacji zadania transportowego;

  • Rozliczanie poprawności realizacji zadania transportowego w zakresie kosztów, dokumentów oraz jakości obsługi.

  • Budowanie partnerskich relacji z dostawcami usług przewozów;

  • Dbanie o prawidłowy kontakt z klientami, rozwój relacji partnerskich oraz jakość świadczonego zakresu usług;

  • Monitoring i windykacja płatności od Klientów;

  • Sporządzanie, weryfikacja i akceptacja dokumentów wymaganych w transporcie oraz podejmowanie wobec osób trzecich kroków niezbędnych dla terminowego uzyskania takich dokumentów;

  • Rzetelne i poprawne wykorzystywanie narzędzi IT.

  • Realizacja innych zadań postawionych przez kierownictwo Spółki, a wynikających z niezbędnych działań doraźnych w interesie Firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora;

  • Doskonała znajomość rynku TSL oraz produktu Spedycji Całopojazdowej;

  • Wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji;

  • Planowanie i perspektywiczne myślenie;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność;

  • Znajomość MS Office;

  • Znajomość języków obcych - angielski lub niemiecki;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjny i terminowy system premiowania;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • Pakiet Multi – Sport;

  • Pracę w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2020

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja