Kosztorysant Budowlany

NES Global Talent

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.

  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.

  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej / sanitarnej / lub elektrycznej.

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert.

  • Przygotowywanie harmonogramów.

  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Znajomość branży budowlanej.

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.

  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma Pro.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu

  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Udział w ciekawych projektach.

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Pakiet socjalny.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie