Kierownik ds. Projektów HR

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Proponowanie, planowanie, realizacja i komunikacja projektów HRowych do biznesu;

  • Współpraca w ramach zespołów projektowych przy definiowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań w obszarze „miękkiego” HRu;

  • Zarządzanie zespołami projektowymi;

  • Rekomendacja rozwiązań związanych z planami komunikacji i promocji dot. wdrażanych projektów;

  • Inicjowanie i udział w projektach biznesowych;

  • Monitorowanie rynku, śledzenie trendów i nowinek w obszarze HR;

  • Zarządzanie umowami, zamówieniami z dostawcami, i prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami i standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie w pracy w obszarze HR oraz w budowaniu i wdrażaniu narzędzi i rozwiązań HRowych;

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, i prowadzeniu dużych grup projektowych (międzydziałowych);

  • Umiejętność  podejmowania decyzji w ramach realizowanych projektów;

  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania;

  • Chęć do dzielenia się wiedzą z innymi;

  • Zdolności organizacyjne;

  • Otwarty umysł i proaktywność;

  • Pozytywna energia,  optymizm i umiejętność pracy zespołowej;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość języka angielskiego min. B2.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wyjątkową okazję pracy z inspirującymi i pozytywnymi ludźmi;

  • Udział w tworzeniu projektów od podstaw;

  • Dużą przestrzeń do działania i realizowania własnych pomysłów i projektów;

  • Umowa o pracę (pełen etat);

  • Bogaty pakiet socjalny, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta OK System, atrakcje po pracy: kursy windsurfingu, nurkowania, wycieczki weekendowe, itp.

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Kadra zarządzająca