Digital Systems Engineer

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

(z możliwością pracy zdalnej)

Forma zatrudnienia: UoP/B2B

Poszukujemy osoby, która wesprze zespół Digital w ramach automatyzacji i monitorowania wdrożeń, przygotowania infrastruktury oraz zapewnienie ciągłości w działaniu systemów, której wiedza i umiejętności podparte są minimum rocznym doświadczeniem komercyjnym.

Wśród codziennych obowiązków na tym stanowisku będzie:

  • 30% - przygotowywanie infrastruktury i środowisk pod nowe projekty

  • 25% - praca nad skryptami do automatyzacji

  • 20% - obsługa bieżących zleceń od zespołów deweloperskich

  • 10% - administrowanie bazami danych (SQL Server, MongoDb, Redis)

  • 5% - Konfiguracja sieci (routing, NAT)

  • 5% - czytanie dokumentacji (Confluence)

  • 5% - spotkania (w tym daily scrum)

Wymagania

Mile widziane:

  • Znajomość Apache Solr, Kafka

  • Znajomość AWS VPC, Palo Alto

  • Umiejętność posługiwania się AWS CLI, Terraform i Dockerem

  • Znajomość Kubernetesa (EKS, Rancher) i PostgreSQL (AWS RDS)

Oferujemy

Co robimy?

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce'owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Zatrudnionym osobom na UOP oferujemy:

  • Dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych,

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji,

  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie