Senior Java Developer

Citycom

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania

  • Wdrażanie i rozwijanie nowych technologii

  • Aktywna praca i uczestniczenie w całościowych procesach wytwarzania oprogramowania

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w programowaniu w Java,

  • Bardzo dobra znajomość Hibernate, Spring, Spring MVC,

  • Znajomość Spring Security, Spring Boot, JPA, jQuery, Maven, Git

  • Zdolność do szybkiego uczenia się nowych technologii

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole i przekazywania wiedzy innym

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:

  • Znajomość JavaScript, Angular,

  • Znajomość AWS,

  • Znajomość Apache Spark, Cassandra, Kafka

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie,

  • Praca zdalna,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego.

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie