Kierownik Sprzedaży (budownictwo ogólne)

NES Global Talent

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesem sprzedaży usług związanych z inwestycjami budowlanymi, realizacja planów sprzedażowych.

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy.

  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla firmy.

  • Uczestnictwo w bezpośrednich negocjacjach z Inwestorem.

  • Ścisła współpraca z współpracownikami z działu wycen, prawnego, realizacji.

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami.

  • Udział w procesie ofertowania.

  • Uzgadnianie warunków handlowych i warunków umowy ze Zleceniodawcą.

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Terminowe raportowanie statusu wykonanych prac bezpośredniemu przełożonemu.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budowlane).

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Sieć kontaktów wśród biur projektowych, generalnych wykonawców i inwestorów.

  • Znajomość rynku budowlanego.

  • Umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość.

Oferujemy

Oferta:

  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa ogólnego.

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B.

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia sprzedażowa.

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy.

  • Pakiet benefitów pracowniczych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kursy językowe.

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta