Team Leader zespołu Sprzedaży

Tutlo Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wynagrodzenie: 4 000 - 8 000 zł

Nasza firma dynamicznie się rozwija i cały czas otwieramy kolejne biura!

Jeśli praca z ludźmi to Twoja pasja, jesteś osobą, która lubi wychodzić z inicjatywą oraz mieć wpływ na rozwój firmy, masz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe - szukamy właśnie Ciebie!

 ! Dołącz do nas i buduj swój zespół w naszej placówce !

Co wyróżnia to stanowisko?

  • Biuro w centrum miasta

  • Gotowe leady sprzedażowe (w bazie firmy znajdują się osoby zainteresowane już produktem, które zostawiły swoje dane kontaktowe)

  • Różnorodność zadań

  • Wynagrodzenie, które składa się z solidnej podstawy i prowizji (od każdej sprzedaży bez górnego progu)

  • Niekorporacyjna atmosfera firmy to nasz wyróżnik!

Wymagania

Twoje zadania:

  • Będziesz odpowiadać za kontakt oraz budowanie relacji z Klientami, którzy zgłaszają się za pomocą naszego formularza

  • Będziesz prezentować ofertę Tutlo dopasowaną do potrzeb Klienta

  • Będziesz zawierać umowy z Klientami zainteresowanymi ofertą

  • Podpisane zamówienie będziesz odznaczał w CRM

  • Będziesz rozwijał kompetencje sprzedażowe Swoje i Swojego Zespołu

  • Będziesz mieć realny wpływ na strategię oddziału

Twoje kompetencje:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze sprzedaży

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Inicjatywa, kreatywność, umiejętność współpracy w zespole

  • Odpowiedzialność, umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Komunikatywność

  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi

Oferujemy

Brzmi jak Ty? To śmiało wyślij nam swoje CV i zostań Tutlakiem!

Na to możesz u nas liczyć:

  • Kreatywny, młody i przyjazny zespół

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające i wsparcie Managera Regionu

  • Stabilna współpraca

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja

  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl

  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami

  • Częste imprezy integracyjne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach

  • Niezbędne narzędzia - telefon, laptop, oprogramowanie

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2020

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta