Technolog ds. wdrożeń

SuperDrob S.A.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej wewnętrznej i klientowskiej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami (receptury, specyfikacje, opisy procesów technologicznych, karty logistyczne, karty produktu, znakowanie produktu);

  • koordynacja procesu wdrożenia z poszczególnymi działami firmy (marketing, sprzedaż, zaopatrzenie, dostawcy materiałów pomocniczych i opakowaniowych);

  • prowadzenie prac B+R (próby nowych asortymentów w warunkach półtechnicznych i produkcyjnych);

  • tworzenie i opracowywanie nowych produktów zgodnie z otrzymanymi wytycznymi/założeniami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego inżynierskiego/ inżyniersko-magisterskiego, technologia żywności lub pokrewne;

  • znajomości standardów jakościowych HACCP, GMP, GHP, BRC;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

  • znajomości prawa żywnościowego w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących produkcji mięsa,

  • znajomości procesów i maszyn stosowanych w przetwórstwie mięsa i produkcji dań gotowych wieloskładnikowych;

  • znajomości procesu uboju i rozbioru kurczaka;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętności pracy w grupie,

  • inicjatywy, zaangażowania oraz chęci uczenia się,

  • dyspozycyjności.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2020

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Przemysł / Produkcja