Pracownik Działu Finansowego

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • bieżącym sprawdzaniem faktur i rachunków pod względem rachunkowym i kosztowym

  • rejestracją i katalogowaniem umów najmu, marketingowych, cywilnoprawnych

  • sprawdzaniem raportów kasowych/delegacji

  • sprawdzaniem zgodności rachunków z założonymi budżetami

  • nadzorowaniem budżetów Filii i ich kwartalne rozliczanie

  • dokonywaniem płatności

Wymagania

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • umiejętność pracy z liczbami

  • znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • cierpliwość, skrupulatność, dokładność

  • doświadczenie zdobyte na stażach, praktykach lub w trakcie innych aktywności w czasie studiów (bardzo mile widziane)

Oferujemy

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • pracę doskonałą na rozpoczęcie kariery zawodowej

  • system motywacyjny

  • pracę z młodym zespołem

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego na bardzo atrakcyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
17.10.2020

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki