Sprzedawca w Salonie Odzieżowym

PATRIZIA ARYTON

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obsługa Klienta oraz doradztwo

  • dbanie o wizerunek oraz wygląd sklepu

Wymagania

Wymagania:

  • pasja i entuzjazm i odwaga

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w polskiej, rodzinnej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ½ etatu

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • możliwość wykazania się w konkursach zespołowych

  • szkolenia wewnętrzne oraz spotkania integracyjne

  • opieka medyczna, pakiety ubezpieczeń na życie

  • rabaty pracownicze na asortyment sklepu

  • przyjazna atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
31.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta