Specjalista ds. Sprzedaży

Tutlo Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Forma współpracy: umowa zlecenie, umowa B2B

Zależy nam na osobie, która jest energiczna, uśmiechnięta, z pasją oraz lubi nawiązywać kontakty i relacje z ludźmi!

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia, ale posiadasz wymienione cechy - wszystkiego Cię nauczymy!

Co wyróżnia to stanowisko?

  • Biuro w centrum

  • Gotowe leady sprzedażowe (w bazie firmy znajdują się osoby zainteresowane już produktem, które zostawiły swoje dane kontaktowe)

  • Różnorodność zadań ( m.in. kontakt telefoniczny, mailowy, smsowy, a następnie spotkania z klientami)

  • Wynagrodzenie, które składa się z solidnej podstawy i wysokich prowizji (od każdej sprzedaży bez górnego progu)

  • Pracujemy w pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik!

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem jeśli masz:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub chęć nabycia go

  • Komunikatywny poziom j. angielskiego (B1) lub chęć nabycia go - jako szkoła językowa możemy Cię go nauczyć :)

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Inicjatywa, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy

  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi

Oferujemy

Korzyści z pracy w Tutlo:

  • Praca w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole

  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

  • Stabilna współpraca

  • Wynagrodzenie stałe + prowizja

  • Możliwość nauki j. angielskiego na platformie tutlo.pl

  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami

  • Częste imprezy integracyjne

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach

  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie

Ostatnia aktualizacja:
16.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta