Doradca Handlowy ds. energii, instalacji fotowoltaicznych [Rekrutacja online]

Your Way Sp. z o.o

Łódź Sieradz Skierniewice Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Czego od Ciebie oczekujemy?

Jesteśmy zespołem ludzi z ogromem energii do działania. Kochamy to, co robimy. Pasja, zaangażowanie i troska o środowisko naturalne sprawiają, że osiągamy sukces. Szukamy ludzi takich jak my.

Idealny kandydat do zespołu Your Way to osoba, która:

  • lubi ludzi i umie z nimi rozmawiać – tak, aby przekonać ich do proponowanych rozwiązań,

  • ma udokumentowane doświadczenie w sprzedaży oraz prowadzeniu negocjacji handlowych,

  • jest ambitna, nie boi się wyzwań i daje z siebie 100%, aby osiągnąć postawione sobie cele,

  • ceni sobie samodzielność i umie ją wykorzystać – efektywnie organizuje swój czas pracy,

  • ma prawo jazdy kat. B – wizyty u Klientów będą kluczową częścią Twojego działania,

  • jest skłonna podjąć współpracę w oparciu o prowadzenie własnej działalności gospodarczej (z możliwością tworzenia własnej grupy sprzedażowej).

Wymagania

Co będziesz robić?

Twoimi zadaniami będą:

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa obecnych Klientów w zakresie energii elektrycznej, a zwłaszcza fotowoltaiki,

  • budowanie relacji z Klientem,

  • dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów,

  • realizacja planów sprzedażowych.

Dajemy Ci dużą swobodę działania – wyznaczamy jego kierunki i cele, oraz zapewniamy Ci wsparcie, ale to Ty decydujesz o tym, jak zrealizujesz to, czego od Ciebie oczekujemy.

Oferujemy

Co zapewniamy?

  • najlepsze warunki współpracy – korzystne prowizje, które przynoszą Ci realne zyski,

  • komfort działania – wsparcie CALL CENTER – umawianie spotkań, BACK OFFICE – szybka weryfikacja umów bez zbędnej biurokracji (w ciągu kilku godzin),

  • budowanie własnego portfela Klientów – wyłączność obsługiwanych Klientów,

  • możliwość budowania własnej grupy sprzedażowej,

  • pełne wsparcie sprzedaży przez doświadczonych menedżerów,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę w stabilnym zespole,

  • elastyczny czas pracy,

  • szkolenia z zakresu produktu i technik sprzedaży, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności,

  • konkursy sprzedażowe,

  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail).

Ostatnia aktualizacja:
16.10.2020

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta