Asystent kupca

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Pomoc w tworzeniu komentarzy do wzorów,

  • Wprowadzanie danych do tabeli,

  • Bieżąca praca biurowa,

  • Kontakt z zagranicznymi kontrahentami

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Dobra znajomość Excela

  • Mile widziana znajomość programów graficznych: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator), programu Corel Draw

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • motywacyjny system premiowy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i/lub pakietu sportowego

  • rabaty pracownicze

Ostatnia aktualizacja:
16.10.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Sprzedaż / Obsługa klienta, Zakupy