Dyspozytor Medyczny Hot-Line

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Medicover Pogotowie
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, Łódź

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza lub ukończone studia na kierunku Ratownictwo Medyczne,

  • poszukujesz pracy stałej lub dodatkowej,

  • cechujesz się empatią i chęcią pomocy innym,

  • sprawnie obsługujesz komputer i szybko uczysz się nowych programów,

  • posiadasz doświadczenie w pracy w zawodzie dyspozytora lub ratownika medycznego - mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem.

Wymagania

Nasza oferta w pigułce:

  • elastyczny grafik, 7,5, 12 lub 24-godzinny system pracy, dyżury dziennie i nocne, 7 dni w tygodniu,

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez Medicover,

  • praca w zespole, w którym aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Oferujemy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • przyjmowanie wezwań na wizyty domowe dla lekarzy \"on call\" oraz nadzorowanie pracy lekarzy \"on call\",

  • przyjmowanie wezwań dla karetki,

  • prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji Hot-Line,

  • umawianie pilnych badań i konsultacji w Centrach Medicover i poza Centrami Medicover.

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie lub dzwoniąc pod nr 604-506-904.

Ostatnia aktualizacja:
08.10.2020

Branża / kategoria:
Medycyna / Opieka zdrowotna