Tech Lead Golang / Architect

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Definiowanie architektury i standardów programistycznych
  • Udział w warsztatach koncepcyjnych (zdalnie)
  • Współpraca z zespołem PO i klienta z Niemiec
  • Dostarczanie nowych funkcjonalności (tak, będziesz miał okazję kodować :))
  • Udział w ceremoniach Agile (codzienne, planowanie, demo itp.)

Wymagania

  • 8 lat doświadczenia w Pythonie
  • Niezbędne jest doświadczenie z Golang, a także z architekturą mikroserwisów
  • Projekty, w których pełniłeś rolę Tech / Team Lead, Software Architect
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka polskiego

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z AWS

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • 100% praca zdalna, rekrutacja i onboarding - możesz również pracować w biurze w Gdyni
  • 100% płatny urlop (24 dni robocze)
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (w tym podstawowe usługi stomatologiczne) i karta Multisport
  • Innowacyjne i złożone projekty
  • Doświadczony zespół
  • Możliwości rozwoju i awansu

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie