Business Development Manager – Transport Drogowy

ESA Logistika

Stryków

Opis stanowiska

W twoim zakresie obowiązków znajdzie się:

  • Rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi,

  • Budowanie portfolio Klientów dzięki własnej aktywności sprzedażowej,

  • Organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy,

  • Wsparcie w sporządzaniu ofert przetargowych i wycen transportu drogowego,

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportu drogowego (międzynarodowego i krajowego),

  • Stałe monitorowanie i analizowanie rynku usług transportowych,

  • Efektywna współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia należytej obsługi dla Klientów.

Wymagania

Na tym stanowisku będą potrzebne przede wszystkim chęci, ale również spełnienie wymagań takich jak:

  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL, w szczególności usług transportu drogowego,

  • Wykształcenie wyższe o kierunki: logistyka, transport, spedycja lub pokrewne,

  • Praktyczna wiedza z zakresu nawiązywania i utrzymywania relacji zawodowych, zawierania umów handlowych i obsługi KAM,

  • Wiedza z zakresu organizacji usług transportu drogowego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym profesjonalny kontakt biznesowy.

Oferujemy

Nasza oferta to:

  • Umowę o pracę (wstępnie na okres próbny) w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Samodzielne stanowisko pracy oraz wsparcie narzędziowe (komputer, telefon, samochód – również do użytku prywatnego),

  • Zadaniowe podejście do pracy- gospodarowanie własnym czasem,

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, co daje możliwość awansu wewnątrz struktur,

  • Wynagrodzenie (podstawa + system premiowy) i treść pracy odpowiadające Twoim kwalifikacjom i możliwość sięgnięcia po więcej, jeśli masz takie aspiracje,

  • Radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole, współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)

  • Pracę w firmie, której dynamika rozwoju niesie ze sobą ciągle nowe możliwości.

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2020

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja