Konstruktor Maszyn

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • prowadzenie i realizowanie prac konstrukcyjnych

  • wykonanie dokumentacji wykonawczej 2D elementów konstrukcyjnych oraz sporządzenie zestawienia cenowego realizowanego projektu

  • nadzór nad montażem prototypów oraz udział przy wdrażaniu maszyny do produkcji seryjnej

  • tworzenie dokumentacji montażu

  • testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie

  • rozwiązywanie bieżących problemów mechanicznych produkcji

  • optymalizacja konstrukcji w zakresie poprawy jakości wyrobów i redukcji kosztów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, bądź pokrewne)

  • znajomość oprogramowania CAD – preferowane Solidworks

  • znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość MS Office

  • samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych – dodatkowy atut

  • sumienność i dokładność

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i samorealizacji

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja