Animator 3D (Regular / Senior)

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Tworzenie wysokiej jakości animacji postaci i enviro do naszych gier
  • Prototypowanie animacji zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej
  • Tworzenie rigów postaci oraz elementów enviro
  • Animowanie elementów UI
  • Motion Design i implementacja systemu animacji w Unity
  • Współpraca z Designem, Artem i Developerami
  • Feedbackowanie pracy zewnętrznych animatorów

Wymagania

  • Doświadczenie w branży gamingowej
  • 2+ doświadczenia w przygotowywaniu animacji postaci i obiektów do przynajmniej jednego ukończonego projektu komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość Maya (ewentualnie Blendera)
  • Znajomość zasad animacji oraz ich skutecznego wykorzystania w przedstawionym demo reelu
  • Znajomość Unity pozwalająca na samodzielne konfigurowanie animacji w silniku gry
  • Wyczulenie na kompozycję i oddanie ruchu
  • Przywiązanie do szczegółów i konsekwencji w wykonaniu
  • Doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu animacji
  • Umiejętność tworzenia animacji oddających charakter danej postaci
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętna organizacja swojej pracy
  • Zapał do gamedevu
  • Sumienne podejście do wykonywanych zadań
  • Znajomość j. angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność rysowania postaci w różnych pozach
  • Umiejętności i wiedza z zakresu reżyserii i pracy kamery

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności - otwarty budżet
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie)
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a Twój feedback będzie wartościowy
  • Biuro w centrum Warszawy - docelowo praca w Warszawie, obecnie praca zdalna
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Kraftową kawę i świeże owoce w biurze

Ostatnia aktualizacja:
10.10.2020

Branża / kategoria:
Grafika / Fotografia / Kreacja, Informatyka / Programowanie