Level Game Designer

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Projektowaniem przebiegu rozgrywki, zdarzeń, rozmieszczanie wrogów itp.
  • Projektowaniem i tworzeniem poziomów (white boxing) w celu zdefiniowania rozgrywki
  • Pracą iteracyjną w celu uzyskania jak najlepszej jakości rozgrywki
  • Balansowaniem gameplay'u na mapie - czyli ilość i rodzaju jednostek, konstrukcji terenu, - rozmieszczeniem dodatkowych mechanik na podstawie własnej wiedzy oraz feedbacku

Wymagania

  • Ukończonego przynajmniej jednego projektu komercyjnego
  • Sumiennego podejścia do wykonywanych zadań
  • Umiejętności wcielania w życie nie tylko swoich pomysłów
  • Podstawowego wyczucia przestrzeni i kompozycji
  • Kreatywności
  • Projektowania i balansowania poziomów w grach z kamerą "top down view"
  • Dobrej znajomości Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doprowadzania zadania do końca
  • Samodzielności, umiejętnej organizacji swojej pracy
  • Zapału do gamedevu
  • Znajomości j. angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w Level Art
  • Doświadczenie jako Game Designer
  • Doświadczenie w Narrative Design

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie)
  • Możliwa całkowita praca zdalna lub w jednym z naszych biur (Warszawa lub Rzeszów)
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a *Twój feedback będzie wartościowy
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Kraftową kawę i świeże owoce w biurze

Ostatnia aktualizacja:
23.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Inżynieria / Projektowanie