Skończyłeś Technikum Poligraficzne? Może to praca dla Ciebie?

Adecco Poland Sp. z o.o.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • perspektywę długotrwałej współpracy (możliwość rozwoju w strukturach firmy)
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Poszukujemy osób; raczej bez doświadczenia pracy przy maszynach offsetowych - do przyuczenia. Praca z opiekunem.

Miejsce pracy: Widzew, ok. ulicy Puszkina

ZADANIA:

  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniem przełożonego
  • kontrola jakości gotowego wyrobu

WYMAGANIA:

  • dokładność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej
POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY. Osoby zainteresowane prosimy:
- o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub przesłanie SMS o treści OFFSET pod numer 723 002 874
ODDZWONIMY.

Numer referencyjny: PP/LK/LDZ/2020/10

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Praktyki / Staże

Min. doświadczenie:
Tylko praktyki

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Inne