Elektromechanik

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

Miejsce pracy: Rzgów lub Konstantynów Łódzki

Zadania / obowiązki:

  • konserwacja maszyn i urządzeń
  • kontrola i ustawienie parametrów roboczych maszyn i urządzeń
  • naprawa maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • znajomość budowy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • zaradność, zaangażowanie
  • uprawnienia SEP
  • mile widziane: wykształcenie techniczne

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • praca w nowoczesnym parku maszynowym
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia