Operator maszyn i urządzeń , branża motoryzacyjna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Pomoc przy obsłudze konwencjonalnych maszyn i urządzeń do obróbki skrawaniem takie jak: obrabiarki, frezarki/tokarki oraz maszyny sterowane numerycznie
  • Obsługa urządzeń pomiarowych
  • Wykonywanie pomiarów jakościowych obrabianych detali
  • Montaż komponentów
  • Praca w ruchu stojąco, siedząca

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz podstawowych narządzi pomiarowych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Dobra organizacja pracy

Umowa o pracę

  • Stawka godzinowa 19,00 zł brutto
  • Premie motywacyjne do 360 zł brutto
  • Dodatek nocny 20%
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju
  • Praca w nowoczesnym parku maszynowym

PRACA W KOLUSZKACH

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja