Operator maszyn (m/k)

Trenkwalder

Łódź Pabianice Rzgów Konstantynów Łódzki Łask Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • przezbrajanie maszyn,
  • wypełnianie dokumentacji rejestrującej wykonane prace przy procesie produkcji.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy na produkcji min. rok,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie u naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • system premiowy,
  • benefity, w tym opiekę medyczną, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego, dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja