Produkcja tworzyw sztucznych - nowy zakład! - pracownik produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Oferujemy:

  • praca na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)
  • atrakcyjne warunki finansowe- podstawa +premie+ dodatki nocne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość nabycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie z branży tworzyw sztucznych
  • dodatkowe Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • praca na terenie Łódź - Olechów
  • szkolenie przygotowujące do pracy oraz kompleksową opiekę specjalistów

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • odbieranie wyprodukowanych wyrobów z maszyn
  • montaż elementów
  • wypełnianie wymaganych dokumentów oraz raportów na danym stanowisku pracy
  • kontrola jakości produktu i pakowanie
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min podstawowe
  • dokładność, systematyczność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • motywacja do pracy

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? APLIKUJ TERAZ!

Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7 w Łodzi w godzinach

08:00- 16:00 lub zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 503901123 / 512098539

ZATRUDNIAMY RÓWNIEŻ OSOBY Z ZAGRANICY !

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja