Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Zapewnienie wsparcia lokalnych serwisów fabrycznych ABB zlokalizowanych na terenie całego świata;

  • Przygotowywanie ofert na części zamienne, naprawy warsztatowe oraz przeglądy;

  • Wprowadzanie danych do powiązanych baz;

  • Globalna współpraca z Klientem wewnętrznym;

  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy na rynku Polskim;

  • Analiza otrzymywanych zapytań pod kątem technicznym w powierzonym zakresie produktowym;

  • Przygotowanie ofert zgodnie z założeniami technicznymi;

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi oraz dbanie o utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami;

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości procesu;

  • Udział w projektach międzynarodowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki elektryczne);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;

  • Łatwość uczenia się oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy;

  • Orientacja na Klienta;

  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne;

  • Zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2016

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Sprzedaż / Obsługa klienta