Konsultant w Salonie Orange

F.H.U. TELKOM-SYSTEM sp.j.

Opis stanowiska

Oferujemy Ci:

  • dobre warunki pracy w stabilnej firmie,

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,

  • pracę w jasno określonych standardach,

  • motywacyjny system wynagrodzeń i dodatkowe konkursy,

  • umowę o pracę

Wymagania

Twoje główne zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • sprzedaż i promowanie oferty Orange w Salonie Sprzedaży,

  • zaangażowanie w pracę prowadzące do budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami,

  • dbanie o wizerunek firmy,

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami obsługi.

Oferujemy

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • pasja i dynamizm w realizacji zadań,

  • doświadczenie w pracy z Klientem będzie dodatkowym atutem,

  • wysokie nastawienie na realizację planów sprzedaży,

  • zachęcamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do składania aplikacji.

Ostatnia aktualizacja:
22.12.2016

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Telekomunikacja