Specjalista ds. Sprzedaży

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należało:

  • aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych

  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • komunikatywności, zaangażowania

  • zorientowania na cel i Klienta

  • zainteresowania tematyką finansową

Oferujemy

Co zyskasz, dołączając do zespołu Doradców?

  • stałe miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2500 zł brutto oraz prowizję od każdej sprzedaży

  • elastyczność w wyborze rodzaju umowy (sam zdecydujesz czy chcesz współpracować na podstawie umowy zlecenia czy umowy o współpracę)

  • dodatkowe benefity od początku współpracy

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów

  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego

Ostatnia aktualizacja:
14.01.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia