Operator Wózków Widłowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

- obsługa wózka ciągnikowego
- skanowanie
- dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
- przepakowywanie
- streczowanie palet
- załadunek i rozładunek

Wymagania

- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym ciągnikowym
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do soboty
- gotowość do pracy 3 zmianowej
- motywacja i samodyscyplina

Oferujemy

- umowę o pracę na cały etat
- stabilną pracę w dużej, międzynarodowej firmie
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
- bogaty pakiet socjalny Manpower Premium
- atrakcyjną stawkę (stawka podstawowa + premia + atrakcyjny dodatek nocny)
- indywidualną opiekę naszego konsultanta

Ostatnia aktualizacja:
27.01.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja