Pracownik Biurowy

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i wyjaśnianie interwencji Klientów,

  • kontaktowanie się z innymi jednostkami Firmy w celu wyjaśnienia reklamacji zgłaszanych przez Klientów,

  • współpraca z kurierami oraz pracownikami pozostałych działów,

  • praca z wykorzystaniem raportów.

Wymagania

  • niekaralność,

  • doświadczenie w obsłudze Klienta i w pracy z bazą danych,

  • komunikatywność,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet Microsoft Excel),

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zdobycie cennego doświadczenie w firmie międzynarodowej,

  • długoterminowe zatrudnienie

  • umowę zlecenie ze składką ZUS

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 13:00-21:00,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość uzyskania karty FIT Sport po 4 miesiącach pracy.

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2016

Branża / kategoria:
Administracja biurowa, Finanse / Bankowość