Specjalista ds. planowania produkcji

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizaowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Główne zadania:
  • Planowanie produkcji wyrobów gotowych
  • Koordynacja transferów między fabrykami
  • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie wykonalności planu produkcji zgodnie z zamówieniem klienta
  • Optymalizacja procesu planowania oraz receptur produkcyjnych
  • Przygotowywanie analiz dotyczących obszaru planowania produkcji

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji
  • Dobra znajomość systemu SAP mile widziana
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
30.11.2016

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja