Pracownik pomocniczy lakierni

KS Service

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • wieszanie oraz zdejmowanie elementów metalowych na hakach celem polakierowania

  • dbanie o zachowanie ciągłości procesu lakierowania

  • troska o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym

  • chęć do podjęcia pracy od zaraz

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

OFERUJEMY

  • długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,02 złotych brutto

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja