Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych

Gi Group Sp z o.o.

Opis stanowiska

-utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych z zakresu mechaniki w wyznaczonym obszarze,
-naprawa maszyn, usuwanie zakłóceń w danym obszarze produkcyjnym,
-dokładność w wykonywaniu poleconych zadań.

Wymagania

-doświadczenie w obsłudze maszyn / naprawa maszyn,
-doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane ,
-wykształcenie średnie mechaniczne lub techniczne elektryczne,
-motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w systemie 3 zmianowym,
- wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy,
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
- możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników, karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż