Lektor języka angielskiego (praca z dziećmi w wieku szkolnym)

Centrum Edukacji ATUT-POŁUDNIE CL sp. z o.o. spółka Jawna

Leksandrów Łódzki Bełchatów Działoszyn Konstantynów Łódzki Łask Łowicz Łódź Opoczno Pabianice Piotrków Trybunalski Radomsko Sieradz Skierniewice Tomaszów Mazowiecki Uniejów Wieluń Zduńska Wola Zgierz Kutno

Opis stanowiska

  • prowadzenie zajęć językowych w szkołach i/lub przedszkolach w trakcie roku szkolnego,

Dodatkowo dla zainteresowanych i chętnych:

  • prowadzenie krótkich prezentacji na wywiadówkach szkolnych/przedszkolnych,

  • zbieranie zgłoszeń od chętnych rodziców.

Wymagania

  • stałą pracę w ogólnopolskiej firmie, z możliwością umowy o pracę

  • wynagrodzenie do 35 PLN netto za 45 min zajęć

  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia

  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego czasu pracy

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Oferujemy

  • udokumentowana znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office

  • zorganizowanie i rzetelność w pracy

  • mile widziana umiejętność prowadzenia prezentacji oraz rozmów z klientami

  • mile widziane, ale niekoniecznie prawo i własny samochód

Ostatnia aktualizacja:
12.08.2017

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia