Kierownik Grupy

Aviva Sp. z o.o. O / Łódź I

Opis stanowiska

Zadania:

  • szkolenie, rekrutacja, zarządzanie grupą sprzedawców.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem  – co najmniej 6 miesięcy,

  • nastawienia na działanie, aktywności,

  • systematyczności i wytrwałości,

  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,

  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się.

Oferujemy

Naszym Managerom oferujemy:

  • kontrakt managerski

  • intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,

  • stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji,

  • elastyczny czas pracy,

  • brak górnego limitu wynagrodzenia.

Ostatnia aktualizacja:
17.08.2017

Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia