praca w Radomsku - bezpłatny transport

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radomsko Bełchatów Pajęczno Przedbórz Gorzkowice Piotrków Trybunalski

Zapewniamy darmowy dojazd z Żytna, Bełchatowa, Pajęczna, Przedborza, Gorzkowic, Piotrkowa, Sulmierzyc, Częstochowy!!

Zadania:
• montaż sprzętu AGD
• wstępna kontrola jakości
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• zdolności manualne
• umiejętności pracy w zespole

Oferta:
• umowa o pracę
• atrakcyjny system premiowania pracowników
• cykl szkoleń przygotowawczych do pracy
• szansę rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie
• darmowy dojazd z Żytna, Bełchatowa, Pajęczna, Przedborza, Gorzkowic, Piotrkowa, Sulmierzyc, Częstochowy.

Zainteresowany?
Prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu lub kontakt telefoniczny na numer: 695060136

Numer referencyjny: MRL/05/11

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja