Programista Ruby on Rails

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w Ruby on Rails (wersje 4 i 5)
  • Analiza logów środowiska produkcyjnego
  • Praca nad utrzymaniem systemów wysokiej dostępności i dużych obciążeń (rozwiązania chmurowe) - setki tysięcy użytkowników naszych aplikacji dziennie, z czego w 70% będzie to praca nad nowymi projektami a w 30% nad utrzymaniem

Wymagania

  • Doświadczenia w utrzymaniu i rozwoju dużych aplikacji (Ruby on Rails - backend)
  • Znajomości SQL
  • Dobrej znajomości jednej z dystrybucji Linuksa - Debian/Ubuntu lub CentOS/RedHat na poziomie pozwalającym poruszać się swobodnie w systemie i analizować zdarzenia na środowisku produkcyjnym
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikacji z Klientem
  • Chęci dzielenia się wiedzą na temat rozwiązań open source
  • Zdyscyplinowania, pewności siebie, elastyczności i postawy "can do"
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość tworzenia:
    • modeli
    • kontrolerów
    • widoków
  • Umiejętność implementowania logiki biznesowej za pomocą serwisów a nie "fat models" lub "fat controllers"
  • Znajomość ActiveAdmin
  • Znajomość upgrade'u Ruby on Rail 4 do 5

Oferujemy

  • Wybór sprzętu na desktop (szybki laptop z dużą ilością RAMu)
  • Monitory 4K
  • Karta sportowa
  • Częste wyjścia frmowe
  • Bilety na konferencje branżowe na całym świecie
  • Wsparcie w byciu prelegentem na najważniejszych wydarzeniach w świecie IT
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Parking rowerowy
  • Bezpłatny parking strzeżony pod biurem
  • Współpraca z największymi dostawcami kontentu na świecie
  • Współpraca z największymi programami lojalnościowymi w Polsce

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie