Barista Costa Coffee

COSTA COFFEE POLSKA SA

Opis stanowiska

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • zaangażowania, entuzjazmu, łatwości nawiązywania kontaktów

  • chęci zdobywania nowej wiedzy, odkrywania świata kawy i rozwoju swoich umiejętności

TWOJE ZADANIA:

  • sprzedaż i obsługa gości kawiarni oparta na przyjaznych relacjach

  • przygotowywanie kaw i innych produktów dostępnych w naszych kawiarniach

  • troska o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez dbałość o standardy i czystość w kawiarni

*zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wymagania

ZOBACZ, ZA CO CENIĄ NAS NASI Mistrzowie Latte Art :

Oferujemy

ŻYJ PO SWOJEMU I PRACUJ Z PASJĄ W MISTRZOWSKIM ZESPOLE

Ostatnia aktualizacja:
12.06.2019

Branża / kategoria:
Gastronomia / Catering, Sprzedaż / Obsługa klienta