Specjalista ds. obsługi klienta

mBank S.A.

Opis stanowiska

Jesteś osobą, która potrafi negocjować i rozwiązywać problemy? A dodatkowo może masz dar do kontaktu z ludźmi i chcesz go jeszcze bardziej rozwijać? Mamy dla Ciebie SUPER ofertę – stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta w  Contact Center... ale nietypowym bo mBankowym!

Jakie czekają na Ciebie wyzwania?

  • pomoc klientom w zakresie korzystania z produktów bankowych

  • zachęcanie klientów do nowych produktów i rozwiązań

  • telefoniczna komunikacja z klientem

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby zacząć?

  •  Jesteś zmotywowany i pomysłowy?

  •  Masz wykształcenie średnie?

  •  Nie boisz się odebrać telefonu od klienta?

  •  Potrafisz zachęcać do nowych produktów?

  •  Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów?

  •  Jesteś gotowy do pracy w systemie wielozmianowym ?

  • Ogarniasz Internet, komputerowy pakiet MS Office?

Twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK? Świetnie! Czekamy na Ciebie :)

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Jasną ścieżkę kariery

  • 3200zł brutto + prowizje

  • Rozbudowany system szkoleń

  • Kartę sportową

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta