Ajent

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • prowadzisz sklep Carrefour express w ramach własnej działalności gospodarczej,

  • zarządzasz pracownikami i salą sprzedaży,

  • rozporządzasz asortymentem,

  • nadzorujesz wyniki handlowe,

  • dbasz o dalszy rozwój obrotów.

Wymagania

  • jesteś osobą otwartą, pracowitą i przedsiębiorczą,

  • masz zmysł handlowca i praktyczną znajomość technik sprzedaży,

  • umiesz zarządzać zespołem,

  • dobrze posługujesz się komputerem,

  • jesteś gotowy/a do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,

  • Twoje doświadczenie w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Wymagany wkład własny w wysokości 10 000 PLN.

Oferujemy

  • wyremontowany i w pełni wyposażony sklep,

  • sprawdzony koncept handlowy na stabilny biznes,

  • silną i rozpoznawalną na całym świecie markę,

  • dobrze dobrany asortyment oraz profesjonalną logistykę,

  • kompleksowy pakiet szkoleń,

  • opiekę oraz wsparcie profesjonalistów przez cały okres współpracy.

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Branża / kategoria:
Franczyza, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta