Specjalista ds. kadr i płac

Eurofoam POLSKA

Zgierz

Opis stanowiska

Zadania: Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie kadr i płac, w szczególności:

  • Naliczanie i sporządzanie listy płac

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej

  • Obsługa programu PŁATNIK (zgłoszenia, deklaracje rozliczeniowe, korekty ZUS)

  • Przygotowywanie PIT, zestawień GUS, PFRON

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego TETA

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadrowo-płacowym w dużej firmie

  • Znajomość programu Płatnik

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych

  • Praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń z ZUS, US, PFRON i rozliczania czasu pracy

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym Excela

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Mile widziana znajomość programu TETA

Oferujemy

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji

  • Możliwości doskonalenia zawodowego

  • Pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
05.11.2020

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki