Technik serwisu urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych (K/M) [rekrutacja online]

Apleona HSG Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Technik Serwisu będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych takich jak: agregaty wody lodowej, rooftopy, centrale wentylacyjne, systemy VRF, klimatyzatory split na terenie całej Polski;

  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek;

  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych;

  • Wsparcie operacyjne Kierownika Serwisu.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Szeroka wiedza techniczna oraz doświadczenie z zakresu obsługi serwisowej urządzeń klimatyzacyjno – chłodniczych takich jak: agregaty wody lodowej, rooftopy, centrale wentylacyjne, systemy VRF, klimatyzatory split;

  • Uprawnienia SEP;

  • Dyspozycyjność;

  • Czynne prawo jazdy kategorii B;

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu i pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę;

  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pełne wyposażenie technika serwisu: samochód służbowy, dobrej jakości narzędzia serwisowe, telefon komórkowy, laptop;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (wczasy pod gruszą, ołówkowe, zapomoga świąteczna);

  • Szkolenia techniczne;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
17.10.2020

Energetyka / Elektronika, Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż