Java Developer

Citycom

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania

  • Wdrażanie i rozwijanie nowych technologii

  • Aktywna praca i uczestniczenie w całościowych procesach wytwarzania oprogramowania

Wymagania

 Oczekiwania:

  • 2 letnie doświadczenie w programowaniu w Java

  • Znajomości języka SQL

  • Znajomość Spring, Hibernate

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, Angular

  • Umiejętności szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:

  • Znajomość AWS

  • Znajomość Apache Spark, Cassandra, Kafka

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie

  • Pracy zdalna

  • Udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
24.10.2020

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie